Anasayfa
21 Haziran itibariyle Wirofon hizmeti yeni müşteri alımına kapatılmıştır.
X

Yeni Wirofon'da Neler Var?

Hayatınızı kolaylaştıracak birçok yeni özellik şimdi Wirofon’da!

Wirofon'lular arasında görüntülü görüşme yapabilir, internet üzerinden mesajlaşabilir, arkadaşlarınızla fotoğraf konum paylaşabilir, Wirofon’u olmayan aboneleri ev telefonu tarifeniz üzerinden dilediğiniz zamana dilediğiniz yerden arayabilirsiniz.

 • wirofon sesli görüşme temsili ekran

  Sesli Görüşme

 • wirofon konum fotoğraf video paylaşma temsili ekran

  Medya / Konum

 • wirofon görüntülü görüşme temsili ekran

  Görüntülü Görüşme

 • wirofon mesajlaşma temsili ekran

  Mesajlaşma

wirofon ücretsiz sesli görüşme 1
wirofon ücretsiz sesli görüşme 2

Wirofon ile
Sesli Görüşme

Wirofon’dan hangi operatör müşterisi olursanız olun, Wirofon kullanan diğer yakınlarınızı kolaylıkla ücretsiz olarak arayabilirsiniz. Wirofon kişi listenizden ya da tuş takımı alanından Wirofon’u olan kullanıcıları call imgesi ile arayabilirsiniz.

Wirofon ile Wirofon abonesi olsun ya da olmasın dilediğiniz herkesi arayabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken sizin ya da yakınınızın Türk Telekom ev telefonu hesabını ekleyerek Wirofon dışı arama call imgesiyle arama yapmak.

Hemen Bilgi Al
wirofon yüksek görüntü kalitesi ile görüntülü görüşme 1
wirofon yüksek görüntü kalitesi ile görüntülü görüşme 2

HD Kalitede Görüntülü Görüşme

HD kalitede görüntülü görüşme ile sevdiklerinizle biraradaymışsınız gibi hissedin.

Hemen Bilgi Al
wirofon internet üzerinden anlık mesajlaşma 1
wirofon internet üzerinden anlık mesajlaşma 2

Keyifli Mesajlaşma

Yeni nesil mesajlaşma deneyimi yaşayacağınız Wirofon’da sevdiklerinize fotoğraf, video ya da sesli mesaj gönderebilirsiniz. Kaybolan mesajlaşma özelliği ile mesajlarınızın, fotoğraf ve videolarınızın ulaşılabilirliğine seçtiğiniz süre boyunca izin verebilirsiniz. Mesajlaşmanın keyfini dilerseniz direkt seçeceğiniz kişiyle, dilerseniz de seçtiğiniz kişilerden oluşturacağınız gruplarla çıkarın.

wirofon anlık mesajlaşma görüldü işareti

Hemen Bilgi Al
wirofon konum fotoğraf video paylaşma 1
wirofon konum fotoğraf video paylaşma 2

Wirofon ile Medya ve Konum Paylaşma

Galerinizden ya da anlık olarak çektiğiniz fotoğrafları paylaşabilir, mesajlarınızdaki fotoğraflarınızı da diğer kullanıcılara direkt iletebilirsiniz.

Wirofon ile yüksek çözünürlükte video paylaşımı yapabilirsiniz. Dilerseniz video paylaşımlarını sadece WiFi’dayken otomatik indirebilirsiniz.

Sevdiklerinizle konum bilginizi ya da size en yakın noktaların bilgilerini paylaşabilirsiniz.

Hemen Bilgi Al

Gizlilik

www.turktelekom.com.tr Web sitesi ve bu İnternet sitesinde yer alan içerik, görsel ve işitsel unsurlar ve bunların düzenlenmeleri üzerindeki her türlü fikri ve sınai mülkiyet hakkı, aksi açıkça belirtilmediği sürece Türk Telekomünikasyon A.Ş.’ye (Türk Telekom) aittir. Bilgiler, Türk Telekom 'un yazılı izni olmaksızın dağıtılamaz, kiralanamaz, çoğaltılamaz, değiştirilemez, ticari bir amaçla kullanılamaz. Ancak kaynak gösterilerek alıntı yapılabilir.

Türk Telekom web sitemiz, her zaman ücretsiz olarak ziyaret edilebilir. Türk Telekom tarafından, ad ve soyad, posta adresi, doğum tarihi, cinsiyet, telefon ve faks numarası, elektronik posta adresi, Şirketimiz tarafından sunulan bir hizmetle ilgili abonelik işlemleri gibi kişisel bilgiler sadece ziyaret eden kişinin rızası ve bilgisi dahilinde temin edilir ve bilgilerini paylaşan kişinin açıkça rızası olmaksızın üçüncü kişilerle paylaşılmaz. Türk Telekom, hiçbir koşulda, İçerikte olabilecek hata veya eksiklikler veya web sitesinde bulunan içeriğin kullanımından kaynaklanabilecek herhangi bir kayıp veya hasar dahil, fakat bunlarla kısıtlı olmamak kaydıyla, İçerikten ve ziyaretçi tarafından sunulan yanlış bilgiden sorumlu tutulamaz.

Türk Telekom web sitemizde, kendisinin veya üçüncü kişilerin hizmetleri hakkında reklam ve promosyonlar görüntülenebilir. Web sitemizde Türk Telekom’a ait olmayan ve faaliyetleriyle ilgili bulunmayan diğer Web sitelerine yönlendirme yapılabilir. Ziyaretçinin bu Web sitelerinden herhangi birini ziyaret etmesi halinde üçüncü kişilerin kullanımında ve aitliğinde olan bu web sitelerinin politika ve uygulamalarından Türk Telekom tarafından sorumlu değildir.

Bu İnternet sitesinde verilen bilgiler, "olduğu gibi", "mevcut olduğu şekilde" sağlanmaktadırlar. Türk Telekom, ziyaretçiye, üçüncü kişiler hakkında olanlar da dahil web sitesinde yer alan bilgilerle da dahil olarak mülkiyet, satılabilirlik, doğruluk, güvenilirlik, kesinlik, belirli bir amaç için uygunluk ve/veya bilgisayar virüsü bulunmamasına ilişkin garantiler dahil ancak bunlarla sınırlı kalmamak kaydıyla, zımnen, açıkça ya da yasal olarak hiçbir garanti vermemektedir.

Bu İnternet sitesinin kullanımı sırasında veya sonrasında oluşabilecek herhangi bir performans arızası, hata, eksiklik, kesinti, kusur, işletme ve/veya nakilde gecikme, bilgisayar virüsü ve/veya hat ve/veya sistem arızası sonucu ortaya çıkan doğrudan ya da dolaylı ortaya çıkan zarar, ziyan ve masraflar dâhil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere hiçbir zarar ve ziyandan, Türk Telekom ve/veya çalışanları, bu tür bir zarar ve ziyan olasılığından haberdar edilmiş olsalar dahi, sorumlu olmazlar.

Türk Telekom, bu İnternet sitesinde yer alan bütün ürün ve hizmetleri, sayfaları, bilgileri, görsel unsurları, içeriği önceden bildirimde bulunmadan değiştirme hakkını saklı tutar.

Türk Telekom internet sitesi içerisinde sizden şahsi bilgi girişi talep edildiği takdirde, vereceğiniz şahsi bilgileriniz (isim, soyisim, adres, T.C. Kimlik numarası, doğum tarihi, e-mail, telefon, faks, demografik bilgiler veya müşteri numarası vb.) sadece bilgilendirme iletileri göndermek amacıyla Türk Telekom tarafından kullanılacak ve hukuki zorunluluklar veya izniniz haricinde kesinlikle 3. şahıs ve kurumlarla paylaşılmayacaktır.

Tarafınıza Türk Telekom tarafından gönderilen doğrudan pazarlama iletilerini almak istemiyorsanız, bu talebinizi, size gönderilen her bir iletinin altında yer alan “kayıt dışı olma” uzantısı üzerinden tarafımıza gönderebilir ya da iletişim bilgilerimizden bize ulaşarak talepte bulunabilirsiniz.

Türk Telekom web sitemizin hukuki şartları ve gizlilik hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz lütfen iletisim@turktelekom.com.tr e-posta adresine sorabilir, sitemizle ilgili görüş ve eleştirilerinizi bu adrese bildirebilirsiniz.